22.06.2026

Albumy i pożegnanie klasy 3

 W miniony piątek klasa 3,czyli klasa Zosi, miała integracyjne zakończenie przy kiełbasce, dmuchańcu i słodkościach na terenie szkoły. Byli rodzice, rodzeństwo oraz dwie wychowawczynie które sprawowały opiekę nad dziećmi. I dla tych wychowawczyń właśnie przygotowałam od dzieci albumy z ich zdjęciami oraz listami do Pań. Pani Ania dostała ten album w różu a Pani Agnieszka w niebieskościach. A tyłu na okładkach dzieci odbiły swoje Paluszki i zrobiłam z nich baloniki, do tego sympatyczny wierszyk, który dostałam od blogowej koleżanki Agnieszki- Dziękuję!!!






Tu na przykładzie naszej Zosi jak mniej więcej wyglądały takie strony dzieciaczków. Zdjęcie, obok symbole i obrazki ich zainteresowań, cała strona w ich ulubionym kolorze i kieszonka na list.


Do albumów zostały dołożone dla każdej z Pań torciki z ich zdjęciami klasowymi.




Panie zadowolone, a to najważniejsze 🥰💚

15.06.2026

Impreza poznania płci dziecka

 Kasia, moja koleżanka że studiów, u której byłam świadkową na ślubie, jest w ciąży i chciała dla siebie i bliskich (męża i synka) taką fajną imprezę zorganizować. Poprosiła o to swoją koleżankę a ja znalazłam się w gronie zaproszonych osób. Niestety impreza ma się odbyć w Krakowie.... mam tam ponad 500km, z racji terminu nie pojawię się na niej ale nie byłabym sobą gdybym nie dodała czegoś od siebie 😀😃🙂

Wykonałam dla Kasi i jej męża Kamila taki pamiątkowy harmonijkowy album. Wkleiłam parę zdjęć Kasi z brzuszkiem oraz zdjęcia dziewczyn zaproszonych wraz z ciepłymi słowami od nich, oraz są puste kartki na kolejne fotki.







Zrobiłam też piniatę, bo na imprezce mają się też pojawić dzieci.


Oraz pierniczki 






Nie znam płci dziecka stąd kolorystyka pierniczków i piniaty oraz albumu, w takich jasnych kolorach, wesołych, niekoniecznie różu i niebieskim. Przy kartce że zdjęciem usg malucha przyczepiłam dwie ramki, różowa i niebieską, żeby przykleili jak poznają płeć swojego Dzieciątka. 
No i tak, pozdrawiam ciepło !

10.06.2026

Serce w brązach nr 42

 Dzisiaj prawie po roku przerwy, prezentuję kolejne haftowane serce, tym razem także dla blogowej koleżanki Izy, której dziękuję całym sercem za naszych patronów, których nam namalowała, jak zawisną w przewidzianym miejscu pochwalę się Jej pracami. 




Pozdrawiam 

8.06.2026

Zakładek c.d.

Z kolejnych resztek kanwy i mulin powstały takie oto proste ale jednocześnie urocze zakładki do książek.


Pracuje powoli nad kolejną, tym razem w kratkę 😀😃🙂 pozdrawiam!!!

4.06.2026

Matryczka nr 166

  Dzisiaj kolejna zaległa metryczka ale z tego roku 😀 poleciała pod Kraków 😀😃🙂

😉😘 kolejna chyba dopiero w sierpniu powstanie...

Ale cieszą takie widoki, zobaczcie 


Mam problem z dodawaniem zdjęć, czy Wy też tak macie ?! Pozdrawiam i do miłego  !