21.03.2016

etap 9

u Ewuni w zabawie karteczkowej na wielkanoc, to już ostatnia odsłona zabawy... niestety... no ale to dlatego że wkrótce wielkanoc i święta !

Ewa na tą ostatnią karteczkę wymyśliła bardzo ciekawy pomysł, mianowicie mamy zawrzeć na karteczce 8 elementów ze wszystkich etapów zabawy. ŚWIETNE !!! prawda? Wydawać by się mogło ze dużo itd... ale to naprawdę fajny pomysł. 


Ja najpierw spisałam sobie na kartce wszystkie elementy, których Ewa wymagała podczas zabawy a potem siadłam do karteczki i pomału skreślałam co mi pasuje i dodawałam i oto co wyszło:


zatem, moja karteczka zawiera:
1. koszyczek
2. wiosenne kwiaty
3. kropki i media (jajko pęknięte ma kropki zrobione farbą akrylową)
4. guzik
5. 3 jaja w 3 kolorach
6. pęknięta skorupka
7. napis
8. trawa

I co Wy na to ? Wcale nie było trudno, prawda?

Podsumowując te 9 tygodni zabawy, uważam Ewy pomysł za świetny i cieszę się że się włączyłam do robienia karteczek. Na pewno był to dla Ciebie spory wysiłek bo i banerki i pomysły i wrzucanie naszych prac...to wszystko zawsze trzeba jakoś ogarnąć...ale było WARTO !!! Osobiście bardzo mnie zabawa zmobilizowała do robienia kartek na wielkanoc i zachęciła. Teraz już będę miała większą swobodę w ich wykonywaniu bo właśnie dzięki Ewie spróbowałam chociażby używania mediów na kartkach. Stąd mój WIELKI ukłon w kierunku organizatorki i WIELKIE DZIĘKI Ewo !!!
Dla Ciebie w podziękowaniu wiosenne kwiatki :
6 komentarzy:

  1. Bardzo ładną kartka ;-) zadanie wykonane

    OdpowiedzUsuń
  2. Wydawałoby się że 8 elementów to dużo i będzie problem, ale nie dla Ciebie Agatko, Ty sobie poradziłaś z tym świetnie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję że komentujecie, dodajecie otuchy, porad, podziwiacie i krytykujecie...
Dziękuję za to że jesteście !!!