24.08.2015

pojemnik na herbate

 Pani Kasia z mojej miejscowości, na festynie przez nas organizowanym wylicytowała taki oto herbatnik. Został on wykonany przez moją przyjaciółkę ze studiów Anię z Krakowa, piękny prawda ? pani Kasi też się bardzo podobał ale nadeszły imieniny Jej Siostry i postanowiła że wręczy go dla Niej i co ... wymyśliła że mnie poprosi o wykonanie podobnego, bo przecież takiego samego się nie da, bo ja nie byłam autorką tego pierwszego, to po pierwsze a po drugie sądzę że w rękodzielnictwie dwie identyczne rzeczy nie istnieją.

Miałam dylemat czy się tego podjąć po pierwsze że nie miałam takiej serwetki, po drugie jestem początkująca w tej dziedzinie i nie mam wielu materiałów, kwiatków, odpowiedniej bejcy itd. 
Sklep daleko...zamówiłam przez internet dwie serwetki, okazało się że za mało, bejce mam ciemniejszą, kwiatka brak.... Pomyślałam, podumałam i wyszło coś w ten deseń ale inne ;) hehe...
Jak na początku wspomniałam że dwa identyczne dzieła nie istnieją to skoro tak myślę to i moja praca jest inna :) Zatem taki wynik:
dzieło Ani:                                                                       i dzieło moje:
 


Ważne żeby pani Kasi się podobał herbatnik, bo przecież wykonałam go dla Niej :)
A Wy co o tym sądzicie ? Pozdrawiam i wysyłam uśmiechy :):):)

4 komentarze:

  1. Agatko, napisze teraz najzupełniej szczerze, że Twój podoba mi się bardziej. Po prostu lepiej mi się podoba to rozlokowanie wzoru na Twoim pudełku. Super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak poprzedniczka potwierdzam Twoje pudełko podoba mi się bardziej i nie z powodu jakiegoś układu najzwyczajniej Ty użyłaś więcej kwiatów, a motywy kwiatowe to bardziej mój klimat.Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję że komentujecie, dodajecie otuchy, porad, podziwiacie i krytykujecie...
Dziękuję za to że jesteście !!!