21.10.2020

Pracownia 2020- wyzwanie nr 3

 Kto śledzi twórczy blog ten wie, że odbywa się tam całoroczna zabawa w tworzenie rzeczy do swojej pracowni :) W tym odcinku mamy wykonać tablicę inspiracyjną :)


Nie byłabym sobą gdybym taką tablicę zrobiła tylko sobie i gdybym nie zastosowała recyklingu. Poniższa tablica jest wykonana w ramce po ramie ze szkłem, które pękło w czasie transportu od 95 letniego pana z Niemiec. Stwierdziłam że do tej ramy dopasuję korek i będzie z tego świetna tablica. Pomógł mi w tym mój młodszy brat i użyczył korka. Następnie ramę przemalowałam z brązowej na jak widać wielokolorową (zapomniałam o zdjęciu przed malowaniem-przepraszam). Powiesiłam na sznurkach aby wykorzystać je do przyczepiania do niego klamerkami prac dzieci a także jakichś inspiracji, póki co inspiracją do nauki matematyki ma być tabliczka mnożenia i regułki przed i po mszy dla naszych kandydatów na ministrantów :) dzieci już miały radochę i wizję jak ta tablicę zapełnią, więc zapewne długo nie będzie pusta
Natomiast moja tablica inspiracyjna powstała ze zwykłej tablicy korkowej. Ramę przemalowałam a jako inspiracje powiesiłam mój osobisty kalendarz jubileuszy rodziny, znajomych i przyjaciół a także podobizny bliskich mi świętych oraz cenny cytat „Przyjaźń to nie jest wielka rzecz to jest milion małych rzeczy”.... to mnie motywuje do ciągłego tworzenia a jak jest coś w danym czasie cennego to doczepiam kolejnymi pineskami :) lubię ten mój kącik :)


Pracuję nad kolejnymi odcinkami wyzwania pracowni, to jest fajna motywacja by zrobić coś dla siebie!!! :) dzięki dziewczyny !!!


18 komentarzy:

 1. Ale świetną pracownie sobie tworzysz. Fajnie mieć swoje miejsce. Tablica inspiracyjna dla chłopców ekstra. Pozdrawiam 😘

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne tablice.
  Cudownie mieć taki własny kącik. Ja jeszcze chwilę poczekam ale też będę miała własny kąt wreszcie :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To duuuzo daje własny kącik :) trzymam kciuki za Twoj :)

   Usuń
 3. Niech Was dobrze tablice inspirują.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo Agatko, mnie brakło pomysłu na taką tablice inspiracyjną i póki co zadania nie wykonałam. Ale Twoja interpretacja bardzo mi się spodobała, zwłaszcza ta tablica dla dzieciaków . Fajnie wykorzystałaś stara ramkę.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieki Aniu i wierze ze pomysł przyjdzie Ci do głowy :):):)

   Usuń
 5. Fajny masz ten kącik. Zainspirowałaś mnie tablicą korkową, od dawna mam ochotę sobie taką kupić. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alez sie ciesze ! Czekam zatem na Twoja tablice ze sie nia pochwalisz na blogu:)

   Usuń
 6. Jest moc,masz swój" kawałek podłogi ":)

  OdpowiedzUsuń
 7. Agaciu, świetne tablice przygotowałaś. A na Twojej widzę obrazek świętego Michała Archanioła - mojego ukochanego świętego i świętego Floriana - patrona mojej parafii.
  Ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacyjna tablica Agatko! Dziękuję za udział w wyzwaniu :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetna tablica.Dziękuję za udział w wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję że komentujecie, dodajecie otuchy, porad, podziwiacie i krytykujecie...
Dziękuję za to że jesteście !!!