2.12.2020

oliwkowy :) nr 214

Zamierzałam dzisiaj pokazać karteczki ale nie wyrobiłam czasowo, wiecie kolejne pierniczenie, więc ponownie zmalowany słoik :) tym razem coś do włoskiej kuchni ?! :)

A wczoraj skończyłam kolejne słoiki, dzisiaj dostały ładny śmierdzący lakier i schną:) tym razem coś świątecznego i grzybowego, żeby suszone grzyby i pierniczki miały gdzie mieszkać:) już jestem ciekawa jak będą się prezentować z lakierem :) a u nas mróz, kominek pięknie świeci płomieniami, obchód z dziewczynkami codziennie jest więc i świeże powietrze :) a w domu zapach pierników :) dzieci jeszcze chętnie na roraty chodzą, sianko Jezusowi do żłóbka kładą i zadania Księdza wykonują, co nas cieszy :) rekolekcje mamy online, głównie chłopcy a razem tworzymy różaniec z kolorowymi paciorkami zgodnie z tajemnicami .... bardzo się cieszę tymi wszystkimi wspólnymi przygotowaniami do Świąt zdjęcia dodam do odcinka zrobione z mamą bo jest tego sporo :) pozdrawiamy !!!

14 komentarzy:

 1. Ale fajnie u Was! Życie pełną parą... U nas rodzinne pieczenie pierników zaplanowane jest na sobotę, a ja ginę w pracy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieje ze i my kiedys jak bedziemy miec dorosłe dzieci tez bedziemy sie tak spotykać na wspolne wypieki pierniczków , fajny to zwyczaj :):):)

   Usuń
 2. U Was jak zawsze sporo się dzieje. Prześlij mi te rekolekcje online jak możesz. Może i nasi pooglądają. Fajnie że dzieci chętne do robótek. Później wspaniałe wspomnienia będą mieli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taka nadzieje Sylwio a rekolekcje zaraz wysle ☺️

   Usuń
 3. Jak w moim dzieciństwie.Cudowna rodzinka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak te wszystkie słoiczki muszą się fajnie prezentować w kuchni, bo zakładam, że przynajmniej część u Ciebie zostaje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe, mam kilka na herbatę i kawe ale siedzą w szafie 😬

   Usuń
 5. U nas roraty o 6.45 ale dzieci pełen kościółek. Cudowny jest ten czas oczekiwania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ach te Twoje słoiczki, zawsze znajdziesz dla nich przeznaczenie . Jak nic z 200 ich już zrobiłaś :-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję że komentujecie, dodajecie otuchy, porad, podziwiacie i krytykujecie...
Dziękuję za to że jesteście !!!