W miniony piątek klasa 3,czyli klasa Zosi, miała integracyjne zakończenie przy kiełbasce, dmuchańcu i słodkościach na terenie szkoły. Byli rodzice, rodzeństwo oraz dwie wychowawczynie które sprawowały opiekę nad dziećmi. I dla tych wychowawczyń właśnie przygotowałam od dzieci albumy z ich zdjęciami oraz listami do Pań. Pani Ania dostała ten album w różu a Pani Agnieszka w niebieskościach. A tyłu na okładkach dzieci odbiły swoje Paluszki i zrobiłam z nich baloniki, do tego sympatyczny wierszyk, który dostałam od blogowej koleżanki Agnieszki- Dziękuję!!!
Tu na przykładzie naszej Zosi jak mniej więcej wyglądały takie strony dzieciaczków. Zdjęcie, obok symbole i obrazki ich zainteresowań, cała strona w ich ulubionym kolorze i kieszonka na list.
Do albumów zostały dołożone dla każdej z Pań torciki z ich zdjęciami klasowymi.
Panie zadowolone, a to najważniejsze 🥰💚









Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuję że komentujecie, dodajecie otuchy, porad, podziwiacie i krytykujecie...
Dziękuję za to że jesteście !!!