Miejsce poświęcone mojej "twórczości" na wszelkich płaszczyznach :)
25.06.2026
Dzień Taty
W tym roku dla Ojców pprzygotowałamrowniez czekoladowniki, podobnie jak dla Mam. W środku krótkie ale treściwe życzenia od e mnie i od mojego M. Czekoladą gorzka....
Mój Tata już konsumuje czekoladkę 😀😃🙂 pozdrawiam
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuję że komentujecie, dodajecie otuchy, porad, podziwiacie i krytykujecie... Dziękuję za to że jesteście !!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuję że komentujecie, dodajecie otuchy, porad, podziwiacie i krytykujecie...
Dziękuję za to że jesteście !!!