Zanim mnie zaskoczy koniec czerwca pochwalę się karteczkami z tego miesiąca, aż jestem zdziwiona, że nawet trochę ich powstało 😀😃🙂
Dla koleżanki Moniki z Białkowa
Dla Janiny, mojej Cioci, z okazji imienin od moich rodziców.
Dla Marty i Andrzeja z okazji ich rocznicy ślubu
Oraz karteczki dla Poznaniaków, synów naszych przyjaciół
3 majcie się w te upały i pięknej niedzieli życzę!





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuję że komentujecie, dodajecie otuchy, porad, podziwiacie i krytykujecie...
Dziękuję za to że jesteście !!!